DÜNYA KUPASI - AKORDER

AKORDER
Akordeon ve Körüklü Çalgılar Eğitim ve Uygulama Çalışmaları Derneği
Accordion and Bellows Instruments Education and Application Studies Association
Title
İçeriğe git

DÜNYA KUPASI ULUSAL ŞECMELERİ

Sevgili Delegeler,
Trophée Mondial & International Open Trophy 2021 Online'ın Sevgili Adayları,

CMA Chromatic 2021'in faaliyetleri hakkında bazı güncel resmi bilgiler:
Diğer tüm CMA etkinlikleri - Orchestra & Ensemble, Galliano Trophy, Diatonic ve Bandoneon bölümleri için bilgiler önümüzdeki hafta iletilecektir.
Ulusal seçimler için kayıt ve video teslim tarihleri ​​Haziran'da bitecek şekilde belirlendi.  Ancak Çin heyeti nedeniyle bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık.  Gerçekten de Çin, COVID'den tamamen kurtuldu, bu nedenle ulusal seçimleri çevrimiçi olarak değil, Temmuz/Ağustos yaz döneminde şahsen yapmaya karar verdi.  Açıkçası, Çin'e kayıt ve video gönderme tarihlerini ertelediysek, tüm Ulusal Delegasyonlarımıza uyum sağlamamız gerekiyor.
Bu yıl Ulusal delegelerin çoğu, 30 Haziran'daki son teslim tarihlerine göre gerçek çevrimiçi seçimler düzenlemişti.  Ulusal Seçimleri mükemmel bir şekilde organize etmelerinde bir sorun yaratmamak için, Çin'e tanınan ek sürenin bilgisini, son teslim tarihi olan Haziran sonundan önce ifşa etmeye hevesli değildik.  Ama artık organize seçimler bittiğine göre bunu kamuoyuna açıklayabiliriz.
Ulusal Seçimler için kayıtlar ulusal delegelerin kontrolü altındadır ve 10 Ağustos'a kadar seçimler için videoların sunulmasıyla 1 Ağustos'a kadar açıktır.
Anna Bodell'in ulusal seçim diplomanızı tamamlayabilmesi için lütfen adayların isim ve kategori ile bir fotoğrafını e-posta ile bana gönderin: ratinachampeix@gmail.com
Uluslararası final için kayıtlar ŞİMDİ www.CMA-Accordions.com sitesinde açıldı ve 15 Ağustos'ta kapanacak.  Videonuzu uluslararası final için göndermek için son tarih 1 Eylül.

Uluslararası Çevrimiçi final kayıt için
www.CMA-Accordions.com sitesine gidin, cihazınıza karşılık gelen bölümü seçin, örneğin “Chromatic Accordion”, ardından CMA ONLINE 2021, ardından Giriş Formu'na tıklayın ve seçiminize karşılık gelen alt bölümü seçin  : Trophée Mondial veya International Open Trophy, ardından yeni Web Master Mickael Biardeau tarafından oluşturulan sitede rehberlik edin.
Sitenin ana sayfaları için, seçilen sayfanın üst kısmındaki küçük beyaz bir dikdörtgende birkaç dilde bir çeviri bulunduğunu unutmayın.
"Giriş Formu" sayfasına varır varmaz, CMA online 2021- için nasıl kayıt olunacağı ve videoların nasıl oluşturulacağı ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız.
Ardından "Kayıt formu"na tıklayın
Bu sadece İngilizce, ama resimler var :-) Yani iyi olacaksın.
Adaylar için, özellikle Giriş Ücretinizi PayPal üzerinden öderken, ödemenizin referansını istendiği gibi kopyalamayı unutmayın, aksi takdirde Kaydınız işleme koyulamaz.
Kaydınız gönderildiğinde, CMA kuralları ile ilgili olası hataları önlemek için programınız CMA sanat komitesi tarafından kontrol edilecektir.  Bunu takiben, CMA Genel Sekreteri Anna Bodell tarafından kaydınızın kabul edildiğini onaylayan bir e-posta alacaksınız ve küçük resim ile Youtube bağlantınız için kullanmanız gerekecek.  kaybetmeyin ;-)
Tüm önemli bilgiler daha sonra onay e-postasında size iletilecektir, ancak videoların yalnızca Trophée Mondial veya International Open Trophy Online 2021 için kaydedilmesi gerektiğini ve videoların düzenlenmemesi gerektiğini unutmayın (parçalar ayrı olarak kaydedilir)

Ek bilgi: PREMIUM Trophée Mondial
Eylül ayının sonunda, ÇEVRİMİÇİ Finalden sonra, CMA 2021 Çevrimiçi yarışmasının her kategorisinde en iyi 10 kişi, 22 - 28 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Ukrayna'da Truskavets'te şahsen gerçekleşecek olan PREMIUM 2021 Trophée Mondial'e katılmak üzere seçilecektir.  Kendinizi psikolojik olarak hazırlamaya başlayın ;-)

E-posta ile daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa :
Frederic Deschamps
CMA Başkanı

Not: CMA'nın sonraki adımlarının tarihlerinin hatırlatılması:
Ulusal Seçimlerin Uzatılması: 1 Ağustos
Ulusal seçimler için video göndermek için son tarih: 10 Ağustos
Çevrimiçi Uluslararası Final için son kayıt tarihi: 15 Ağustos
Çevrimiçi Uluslararası Final için video göndermek için son tarih: 1 Eylül
CMA Online 2021 - Sonuçların duyurulması, kazananların videolarının kamuya açıklanması: 13-26 Eylül
CMA Premium 2021 - 22 - 28 Kasım Truskavets'te (Ukrayna)

Dünya Akordeon Konfederasyonu "Confederation de l'Accordeon" Türkiye temsilcisidir.
İçeriğe dön